גבות:שערה, פודרה, מיקרובליידינג

 

איפור קבוע גבות

גבות

ישנן כמה שיטות שונות לביצוע האיפור קבוע בגבות: שיטת הבלוק, שיטת ההצללה, שיטת השערה ושילובים בין שיטות שונות.

שיטת הבלוק: הינה השיטה הישנה והפשוטה ביותר לביצוע  גבות, תוחמים את הגבה וממלאים אותה בצבע כהה יותר מהשערה הטבעית לרוב השימוש יהיה בצבעים אורגניים. היתרונות: דוהה יחסית לאט . החסרונות: נראה לא טבעי, לרוב ישאיר עקבות של גוונים לא רצויים כגון סגול כחול אדום.

שיטת ההצללה: כשמה כן היא , זהו פיגמנט ממקור מינרלי הבהיר יותר מהשיער הטבעי , מזכיר צללית אבקה. בטכניקה זו ממלאים את כל שטח הגבה הרצוי באופן מלא. היתרונות: זמן דהייה בין שנה לשנתיים, לרוב דוהה יפה, מקנה מראה נקי וטבעי. חסרונות: נראה פחות טבעי משיטת השערה.

שיטת השערה: זוהי שיטה הקיימת יותר מעשור שעברה מספר גלגולים, הרעיון הוא לצייר שערה שערה במחט דקיקה אשר תצור מראה טבעי ביותר. הטכניקה הזו דורשת מיומנות גבוהה ביותר של המקעקעת. היתרונות: מראה הכי טבעי שיש ודוהה יפה. חסרונות: דורש תחזוקה של פעם בשנה לפחות.

שיטת הפודרה: הינה שיטה מתקדמת במראה סופר ראליסטי וטבעי. טכניקה זו מתבססת על משחק של אור וצל כאשר הפיגמנט מוחדר לעור בריכוזים שונים תוך כדי שימוש בגבנים שונים .

מיקרובליידינג: הוא מכשיר ידני ללא חשמל כשהמחט עשוי לרוב משורה של מחטים קטנות ביותר היוצרות מעין סכין, בעזרתה חורטים ציור של שערות עדינות ביותר בריקמת העור.